GLASS & CERAMICS / Art Glass / Skål på fot (dds) 4925083
nr 492 5083
Skål på fot (dds)
Lenght: ()
Erik Höglund (1932-1998) för Boda, 1950-60-tal, grönt glas, höjd: 22 cm, diameter: 25 sign. h 862/250
Droit De Suite
Estimate:
1000
Sold:
SEK 1000
Auction date:
Monday October 29 2007
at 16:00:00
- Bid history
Time
Bidder
Bid
29/10 15:28:29
- Thema-auction